Získejte ucelený přehled z oboru, který vás zajímá

Zajímáte se o ekonomiku, kulturu, motorismus nebo snad o sport? Každého něco zajímá, ale ne každý má ucelený přehled o všech novinkách z jeho oboru. Když sledujete sport, chcete obvykle vědět vše důležité, co se ve sportu událo. Problémem většiny magazínů nebo zpravodajských serverů je skutečnost, že vám nedokáží naservírovat vše důležité. Často je tak zapotřebí sledovat více zdrojů, abychom zjistili, co důležitého se událo. Je to však nepohodlné, navštěvování více webů zabere více času a často se musíme probírat velkým množstvím obsahu, který nás nezajímá.

Všechny zdroje můžete sledovat najednou

Jaké by to bylo, kdybyste měli všechny zdroje pohromadě a mohli na jednom místě sledovat vše, co vás zajímá? Tuto možnost vám dává projekt https://www.cerstvezpravy.cz/. Jeho úkolem je monitorovat všechny kvalitní české magazíny a zpravodajské servery, respektive všechny publikované články. Ty se následně na webu zobrazují ve stručné podobě, ve formě titulků jednotlivých článků. Titulky jsou rozdělené podle jednotlivých zdrojů a zároveň jsou všechny články rozděleny podle tématických kategorií. Na webu můžete sledovat všechny články, který v daný den vyšly na všech tématických webech.

Jestliže vás například zajímá auto&moto, můžete jít do dané kategorie a sledovat všechny motoristické články, které dnes vyšly. Už nemusíte navštěvovat více webů, na cerstvezpravy.cz uvidíte všechny články ze všech zdrojů na jednou. Jen si přečtete titulky a pokud si budete chtít přečíst celý článek, stačí na titulek kliknout a na článek se dostanete. Jak zřejmě tušíte, používání webu vám ušetří mnoho času, pokud vás zajímají jen konkrétní zdroje, dokonce si je můžete dát do oblíbených a sledovat je ve vaší vlastní sekci „Moje“. Objevte vše, co vás zajímá, ale chytře.