Jak zajistit, aby byla vaše předsíň útulná a splňovala vše, co potřebujete?

Není vůbec snadné vybírat nábytek do malých prostorů. V případě, že máte předsíň nebo chodbu velkou, prostornou, hravě se vám do ní vejde vše, co chcete, třeba i včetně šatní skříně, abyste měli dostatek úložných prostorů pro oblečení. V bytech, nebo domech s malou chodbou, je ale prostor potíž, a vměstnat zde vše, co chceme, není lehké. Ovšem ne nemožné.

Předsíňové stěny i pro malé prostory

Výrobci vědí, že je předsíň a šatna v mnoha nemovitostech zdrojem potíží. Tedy potíží ve smyslu místa. V každém případě by vám neměla chybět možnost pověsit si kabáty, bundy, nebo na podzim mikiny či svetry. Také nesmí chybět botník, do něhož si odložíme alespoň boty, které v danou sezonu nosíme. Dobré je také místo pro uschování deštníků, čepic, rukavic, pláštěnek a jiných předmětů, které potřebujeme ne pravidelně, ale např. při nepříznivém počasí.

Naštěstí existují různě řešení předsíňové stěny, z nichž si vyberou s velkou pravděpodobností i ti, kteří skutečně mají místa minimum. Úzká a tak i skladná je kombinace věšáku s botníkem DUO v bílém nebo černém provedení. Ve spodní části se nachází botník se šuplíkem, nahoře police na odložení čepic, klobouk apod. a pět věšáků. 

Stejně úzká je i skříň se zrcadlem DUO v dekoru dub sonoma, nebo v bílé či černé barvě. Jestli nemáte v bytě velké zrcadlo, i tohle může být řešení. Vše byste ukládali rovnou do skříně, jak oblečení, tak obuv. V případě, že máte na šířku prostoru více, nabízí se mnohá řešení. Můžete si koupit předsíňovou stěnu se zrcadlem, botníkem, věšákem a třeba i úzkou skříní v jednom.

Za zmínku stojí i nástěnné věšáky, které jsou do malých prostorů také užitečné. Ty volíme rádi i do pracoven, čekáren, studentských pokojů, aby děti neházeli oblečení přes židle, postel…

Vše najdete za nízké ceny na Sg-nabytek.cz.