Koupelnové studio vs. koupelna z katalogu

Vaše koupelna již není co bývala a uvažujete o její rekonstrukci? Umakartu, který býval moderní kdysi dávno, už dávno odzvonilo a je nejvyšší čas ho nahradit nejen estetičtějším, ale také praktičtějším a trvanlivějším, materiálem. Vytvořte z vaši koupelny místo určené nejen pro vykonávání hygieny, ale také pro chvíle relaxu, které si jistě každý z nás občas zaslouží.

Investice, která se vyplatí

Rekonstrukce koupelny a kuchyně patří mezi největší investice v každém domě nebo bytě, o tom není pochyb. Ovšem moderní a praktická koupelna nebo kuchyně značně zvyšuje hodnotu celé nemovitosti. Už je z tohoto důvodu se rekonstrukce koupelny vždy vyplatí.

Nelehké rozhodnutí

Možná máte v okruhu známých nebo rodiny nějakého „Tondu“, který je schopný vám koupelnu zrekonstruovat, včetně samotného návrhu,. Ovšem mějte na paměti, že taková rekonstrukce potřebuje hned pracovníky z několika pracovních odvětví – designérem počínaje a několika druhy řemeslníků (instalatéry, zedníky, elektrikáře) – konče. Váš „Tonda“ je jistě šikovný, ale věřte, že nezná všechny vychytávky potřebné k realizaci koupelny, která se může ve výsledku spíše prodražit.

Výběr z katalogu neunáhlete

Při prohlížení katalogu s koupelnami budete jistě uchváceni netradičním řešením, neobvyklými kombinacemi barev a materiálů. Než se však pro nějakou katalogovou koupelnu rozhodnete, ujistěte se, že vás barevná varianta nebo celkové provedení za nějaký čas neomrzí.

Myslete do budoucna a mějte jistotu, že na vybrané koupelně nebudete chtít nic měnit. S tím vám pomůže koupelnové studio. Výhodou katalogových koupelen je sice jejich nízká cena, ovšem za každou změnu, na kterou si vzpomenete v průběhu rekonstrukce, si řádně připlatíte.

Nízká cena je také podmíněna neoriginalitou, může se vám stát, že u nových známých narazíte na totožnou koupelnu jako je ta vaše.

Originální koupelna ze studia

Mnoho lidí již pochopilo, že investice do koupelnového studia se vyplatí. Koupelnoví návrháři mají „vychytaný“ každý detail, takže vás ani je v průběhu rekonstrukce nic nepřekvapí.

S jejich pomocí si dáte sprchu nebo horkou koupel v koupelně, která bude přesně podle vašich představ a vkusu a současně bude dokonale plnit svou estetickou stránku.