Jak snadno a rychle zpracovat úrodu ovoce a zeleniny?

Nejen z čerstvého ovoce, ale i zeleniny si můžete připravit osvěžující nápoje a to díky odšťavňovačům, lisům na ovoce či smoothie makerům. Na saláty či zeleninové pomazánky jsou zase skvělé choppery. Někdy se urodí ovoce a zeleniny tolik, že je vhodné ji uchovat pro zimní období. V tom případě zajisté uvítáte zavařovací hrnce nebo sušičky.

Chopper do každé kuchyně

Tento elektronický pomocník nabízí nejen dokonalý design, ale především skvělý výkon, jež se značí vysokou rychlostí a dobrým zpracováním surovin. Lze jej využít jak pro přípravu pomazánek, tak i zeleninových salátů.

Základ přístroje tvoří skleněná mísa se sekacím nožem. Na dně nádoby je umístěna protiskluzová podložka, která brání pohybu během práce s přístrojem. Choppery se velmi snadno ovládají a také údržba je jednoduchá.

Zavařovací hrnce

Pokud si vaši úrodu chcete uchovat na delší období, můžete ji zavařit. Díky zavařovacím hrncům české značky Bravo to půjde velmi snadno.

  • Tip pro vás:

E- shop elimstore.eu nabízí plně automatický zavařovací, plně automatický hrnec Bravo, produkt čistě české značky, který má vlastní topný zdroj. Díky tomu jej lze využívat prakticky kdekoli. Výhodou je nastavitelná konstantní teplota, jež se určuje pomocí termostatu. Teplotu lze regulovat od 30°C až do bodu varu. Nádoba hrnce pojme 14-18 sklenic. Je vhodný i pro vaření.

Sušičky

Sušičky, stejně jako další výše jmenované produkty patří do kategorie kvalitní elektronika levně, díky čemuž si tyto modely může pořídit do své domácnosti každá hospodyňka.

Sušičky lze využít pro sušení ovoce, zeleniny, hub i bylinek. Veškeré suroviny jsou usušeny za zlomek času. Proudění vzduch zajišťuje ventilátor. Všechny modely nabízejí snadnou manipulaci i údržbu. Můžete si vybrat z celé řady modelů, s různým počtem plat určených pro sušení.