Šperky, které pomáhají? Vyzkoušejte sílu kamenů!

K dokonalému outfitu často chybí jen správně zvolené šperky, bez kterých je outfit pouze poloviční. Šperky umí opravdu hodně podtrhnout celý vzhled. Když navíc pořídíte šperky s minerály, které vám mohou pomoci v sebedůvěře a harmonii, děláte také něco pro sebe. Ať už jde o přívěšek s kamenem, který vám dodá sílu nebo náramek, který má ochranné funkce, doplní váš outfit a dodá vám potřebnou sílu, sebedůvěru i pomoc, když je to potřeba. Vybírejte kámen pečlivě, podle toho, co zrovna potřebujete a co od takových šperků očekáváte. Jaké kameny se nabízí?

Achát – harmonie

Kámen harmonie a partnerské věrnosti, který využívali už staří Římané a Indiáni, kteří věřili, že jde o kámen, který má pozitivně ovlivnit emoce, zlepšovat také vztahy a dodávat sebevědomí, které někdy potřebujeme všichni. Jedinečné léčivé vlastnosti a energie se liší, podle toho, jakého druhu bude zrovna váš achát. Ať už si šperk kupujete pro sebe nebo půjde o dárek, hodí se pro muže i pro ženy. Nastoluje rovnováhu, harmonizuje mysl, tělo i ducha a je tedy vhodný pro každodenní nošení.

Fluorit – mysl

Jeden z nejsilnějších kristalů který pomáhá především duchovnímu povznesení, tak to je Fluorit. Kombinuje se v něm energie, mír, pozitivita a vibrace, které otevírají srdce, což je jeden z nejúčinnějších energetických nástrojů. Pomáhá čistit srdce i hlavu od negativní energie, pomáhá vám udržet klid a klidnou mysl.

Býčí oko – myšlení

Pozitivní myšlení, štěstí a hlavně ochrana od všeho zlého. I s tím umí pomoci kámen s názvem Býčí oko. Na e-shopu Magie přírody najdete spoustu kamenů, mezi nimi i výše zmíněné. A právě tento kámen přináší ochranu, prosperitu, štěstí a podpoří vaši víru, pomáhá se vyrovnávat s těžkými situacemi, které v životě potkají každého z nás.