Práce ve výškách už nemusíte dělat ze žebříku! Lešení je mnohem pohodlnější, a navíc bezpečnější

Odjakživa jsme zvyklí dělat většinu prací ve výškách ze žebříku. Například vyčištění okapů nebo natření podhledů z palubek dělá spoustu lidí z posledních špruslí žebříku. Nejenom, že takováto práce je neefektivní, ale navíc je i velice nebezpečná. Přitom by stačilo zajít do půjčovny stavební techniky a vyjednat si na pár dní pronájem kvalitního hliníkového lešení.

Jak snadno a rychle přepravit fasádní lešení?

Jestliže se právě chystáte dělat na svém rodinném domě novou fasádu, pak vás bude zajímat možnost pronájmu fasádního lešení, které je navíc elegantně poskládáno na přívěsném vozíku. Maximální plocha lešení činí 64 m2, což by společně s pracovní výškou 6,2 metru mělo bohatě postačovat na jakýkoliv rodinný domek. Navíc se při stavbě lešení příliš nenadřete. Hliníkové profily jsou totiž velice pevné, ale zároveň nejsou vůbec těžké.

V interiéru už nemusíte chodit na štaflích!

S rekonstrukcí vnějšího obalu domu se pochopitelně pojí i stavební práce v interiéru. Jestliže máte doma vysoké stropy, je pro vás velice výhodné zajít do půjčovny lešení a pronajmout si na pár dní pokojové lešení. Poskytne vám bezpečnou, stabilní, a ještě k tomu pojízdnou pracovní podlahu pro vykonání všech potřebných prací uvnitř domu. Tím pádem se skvěle hodí jak pro malířské, tak i pro montážní práce. Rozlučte se se štaflemi a pronajměte si pokojové lešení.

Proč zvolit právě pohyblivé hliníkové lešení?

Půjčovna lešení má k dispozici několik druhů pohyblivého hliníkové lešení. Mezi neoblíbenější patří lešení s šířkou 1,35 metru, takže byste měli mít k dispozici dostatečně velký pracovní prostor. Hliníkové lešení se hodí nejenom pro klasické údržbářské práce, ale také pro malířské nebo renovační činnosti. Upotřebíte je jak v interiéru, tak i v exteriéru. Pouze od 2,5 metru pracovní výšky používejte tříhranné stabilizátory pro zvýšení bezpečnosti práce.

Práce ve výškách na lešení už zdaleka není tak nebezpečná. Pokud dodržíte veškeré předpisy, budete se cítit nejenom bezpečněji, ale také vám práce půjde daleko lépe od ruky.