Chorvatský ostrov Rab láká k trávení dovolené

Chorvatsko patří mezi oblíbené destinace k trávení romantické, rodinné, ale i adrenalinové dovolené. Všestranné Chorvatsko je plné milých a přátelských lidí, kteří nabízí ubytování především apartmánech u azurového Jadranského moře. Pevnina, ale i Chorvatsko ostrovy jsou ideálním místem pro nenáročné turisty, kteří si chtějí především užít sluníčka a volných dní. Mezi oblíbené ostrovy patří ostrov Rab, který se nachází v severní části Jadranu.

Příjemné klima a staré tradice

Ve východní části ostrova je sice větrno, ovšem i tak se ostrov řadí mezi místa, která mají nejvíce slunečních dní.

Velkým lákadlem pro turisty jsou tradiční slavnosti, kde je možné vidět staré zvyky ostrovanů. Jejich autentičnost vás jistě nenechá chladnými.

Centrem všeho dění je město Ráb, které je cílem mnoha výletů, stejně jako oblasti Lopar a Supetarska Draga.

Ostrov plný zátok

Součástí ostrova Rab je velké množství zátok, které jsou ideální k mnoha vodním sportům. Kromě vodních sportů je ostrov rájem pro jachtaře, kteří ostrov rádi vyhledávají.

Ráj naturistů

Pokud patříte mezi příznivce nahoty, je ostrov Rab pro vás ideální místem k trávení dovolené. Kromě jachtingu a vyznavačů vodních sportů je ostrov známý svými naturistickými plážemi.

Kde se ubytovat?

Zájezdy Chorvatsko nabízí do velkého množství destinací prostřednictvím mnoha cestovních kanceláří. Pokud se však vydáte do Chorvatska autem a chcete ubytování zajistit sami podle svých představ, vyzkoušejte web ubytovanivchorvatsku.cz. Na stránkách objevíte velké množství nabídek ubytování ve většině oblíbených i méně známých destinacích v Chorvatsku. Velkou výhodou tohoto webu je, že nejednáte přes žádnou třetí stranu, ale přímo s majitelem objektu. Kontakty jsou uvedené u samotných inzerátů, které si snadno vyfiltrujete podle vašich požadavků.