Chcete si užívat slunnou Itálii? Pořiďte si nemovitosti v Toskánsku

Itálie je nádherné přímořské letovisko, které láká k návštěvě každoročně velké množství turistů. Chcete-li si užívat okouzlující italskou přírodu a historické památky, kterých je na tomto území na každém kroku velké množství, využijte nabídku a pořiďte si nemovitosti v Toskánsku.

Proč právě Toskánsko?

Na své si přijdou jak milovníci vysokohorské turistiky, tak i povalování u moře. Toskánsko láká na letní i zimní dovolenou. Proslavilo si i vynikající produkcí vína a to především ve vinařské oblasti Chianti.

Jedním z hlavních středisek oblasti je romantická Florencie, hlavní město Toskánska. Procházkou po městě můžete objevovat architektonické šperky pocházející nejen z období renesance. Ikonická je Brunelleschiho kopule, která se nachází na věži baziliky Santa Maria del Fiore. Z jejího vrcholu se naskýtá dechberoucí pohled na celou historickou část města. Domácí italské speciality můžete ochutnat na trzích San Lorenzo. Mezi nejstarší muzea západního světa paří galerie Uffizi. Ve svých útrobách ukrývá díla mistrů mezi něž patří Michelangelo nebo Leonardo da Vinci.

Dalším známým městem patřícím do této oblasti je Pisa, kterou proslavila její Šikmá věž. Kromě ní zde naleznete i další obdivuhodné památky.

Jaké nemovitosti si můžete pořídit?

Na své si přijdou jak milovníci bydlení ve městě, tak i na vesnici. Pořídit si můžete Haus mit Meerblick in der Toskana, různě vybavené domy a byty, luxusní vily u moře, ale také komerční objekty, pozemky a dokonce i farmy. To vše nabízí portál Italicahomes.com. K italským objektům cestují sami. Díky tomu získají dokonalý přehled o konkrétní nemovitosti i místě, kde se nachází a zákazníkovi tak mohou poskytnout podrobné a přesné informace. Rekreační dům si můžete pořídit nejen v Toskánsku, ale také v Apulii, Ligurii, Umbrii nebo na Sicílii. Služby společnosti nekončí podpisem kupní smlouvy. Italská pobočka v Poveromu v Toskánsku poskytuje i následné služby. Patří mezi ně kompletní podpora, mnohojazyčnost a dokonalé znalosti místního trhu.