Betonový květináč ve tvaru srdce jako originální dekorace

Milovníci surového materiálu, buďte na pozoru! Objevili jsme květináče z cementu v romantickém motivu. Kamenné srdce by si nepřál pravděpodobně nikdo z nás, ale květináč z betonu ve tvaru srdce je jiná podívaná. Kombinace netradiční formy, materiálu a působivého zdobení je důmyslné. Pojďme si na ně posvítit z blízka a zjistit, kde všude mohou zdobit okolí.

Moderní betonové květináče do interiéru

Obyčejným plastovým květináčem dnes nikoho neohromíte. Nic nezkazí, ale neudělá ani velkou parádu. Chcete do svého bydlení vnést něco zajímavějšího, co bude zároveň působivou dekorací? Květináč srdce je trefa do černého. Zvolit si můžete větší, nebo menší velikosti a podle toho vybrat květiny, které do cementového květináče vysadíte. Ozdobí každý stůl i parapet. Použít se dá také jako odkládací miska na malé věci do předsíně, například na klíče, ať už je nikdy nemusíte znovu hledat. Tento druh můžete někomu darovat a vyznat mu tím, co pro vás doopravdy znamená. Mamince, dceři, či kamarádce takový originální květináč jistě vykouzlí úsměv na tváři. Vyzkoušejte!

Nejen květináče z betonu do exteriéru

Výhodou betonu je jeho životnost. Bez obav je umístěte na terasu, či zahradu a nemusíte brát ohledy na aktuální počasí. Déšť, slunce, ani zima je nikterak neohrožují. To nám připomíná blížící se Dušičky a vánoční svátky. Květináč ve tvaru srdce je totiž také skvělou variantou hřbitovní výzdoby. Je decentní a symbolicky se hodí jako dekorace na hřbitov. Na e-shopu Harasim jsme pro příležitost uctění památky zesnulých objevili navíc i srdce určená speciálně na hrob. Na tyto významné svátky nesmíme zapomínat a právě nyní je nejvyšší čas na zakoupení podzimní dekorace na hřbitov. Vyberte si ještě dnes, ať už na to zítra nemusíte myslet.